سازبلاگ | وبلاگ تفریحی ، خبری و سرگرمی ساز بلاگ ساز بلاگ , سازبلاگ وبلاگ تفریخی ، خبری و سرگرمی tag:http://sazblog.ir 2020-11-28T01:02:23+01:00 mihanblog.com فروش کلن کلش آف کلنز | خرید کلن کلش 2020-08-21T21:59:33+01:00 2020-08-21T21:59:33+01:00 tag:http://sazblog.ir/post/1 پی وی فروش کلن کلش آف کلنزکلن های کلش آف کلنز با افزایش سطح قابلیت های جدیدی به آنها اضافه میشود . مثلا در کلن لول 5 نیروهای اهدایی که کاربران به همدیگر میدهند 1 لول بیشتر میشود و در کلن لول 10 این مقدار به 2 سطح میرسد .پس اولین معیار برای سنجش و ارزیابی کلن لول آن میباشد و هرچقد لول بالاتر باشد ارزش و بهای آن بیشتر میشود .مورد دیگری که در فروش کلن کلش موثر است اسم آن است . امروزه اسم های لاتین بهتر از اسم های فارسی در بازار کلن هستند و آنهایی که اسم بهتری و قابل درک و زیبایی دارند ارزش و بهای ا

فروش کلن کلش آف کلنز


فروش کلن کلش آف کلنز

کلن های کلش آف کلنز با افزایش سطح قابلیت های جدیدی به آنها اضافه میشود . مثلا در کلن لول 5 نیروهای اهدایی که کاربران به همدیگر میدهند 1 لول بیشتر میشود و در کلن لول 10 این مقدار به 2 سطح میرسد .

پس اولین معیار برای سنجش و ارزیابی کلن لول آن میباشد و هرچقد لول بالاتر باشد ارزش و بهای آن بیشتر میشود .

مورد دیگری که در فروش کلن کلش موثر است اسم آن است . امروزه اسم های لاتین بهتر از اسم های فارسی در بازار کلن هستند و آنهایی که اسم بهتری و قابل درک و زیبایی دارند ارزش و بهای ان نیز بیشتر هست .

سومین مورد لیگ کلن مورد نظر میباشد . این لیگ بعد از آمدن لیگ وار به کلن ها اضافه شد و هرچقدر این لیگ بالاتر باشد کاربران  قویتری به کلن خواهند آمد و در نتیجه کلن قویتری خواهد بود . پس لیگ کلن یکی از مهمترین موارد ارزش و بهای کلن است .
مثلا 2 کلن که هردو لول 18 باشند و لیگ یکیشون کریستال 3 باشه و یکیش حرفه ای 1 باشه مسلما قیمتشون یکسان نخواهد بود .

سایت آنلاین ها محیطی امن را برای کاربران عزیز و گیمرهای کلش اماده کرده است که در این سایت میتوانید با اطمینان خاطر به خرید و فروش اکانت کلش و خرید و فروش کلن کلش بپردازید .
ثبت آگهی کلن کلش

خرید کلن کلش آف کلنز

جهت مشاهده کلن های آگهی شده و خرید کلن کلش آف کلنز روی لینک زیر کلیک کنید
خرید کلنآیدی گروه آنلاین ها در تلگرام > برای ثبت نام در گروه کلشی روی ایدی کلیک کنید یا ایدی زیر را در تلگرام جستجو و وارد گروه شده و عضو شوید :
onlinha_ir@

کانال کلشی آنلاین ها :
onlinha_clash@

آیدی واسط سایت آنلاین ها ( بهتر است با شماره ذخیره کنید : 09149354371 )
kazembahari@
]]>